Novinky z NOBO v květnu a červnu 2026

Za poslední 2 měsíce se toho v NOBO odehrálo zase tolik, že už bylo na čase připravit další pokračování našeho příběhu do LinkedIn blogu.

První velké téma jsou kolegové z Filipín.

Máme tady první Filipínce. Nejdříve dorazila skupinka prvních patnácti a přibližně dva týdny po nich druhá skupinka dalších 25 kolegů.

Než začnou pracovat, je potřeba s nimi zařídit opravdu hodně věcí. Většina z nich je poprvé mimo Filipíny a přijíždí do úplně nového prostředí v České republice.

Na HR jsme si k tomu vytvořili akční plán a after care po příjezdu si děláme sami, bez pomoci agentury.

Aktuálně se bavíme o přibližně 30 bodech, které je potřeba pro každou skupinku zajistit. Je tam všechno od vyplnění osobních dotazníků, přes převzetí na letišti, ubytování, zajištění nástupní administrativy, první nákup, první cestu MHD, lékařskou prohlídku, zajištění sušáků na prádlo na ubytovnu až po návštěvu OAMP.

Na OAMP jezdíme až do Jindřichova Hradce, protože tam mají větší kapacity než lokální pracoviště v Českých Budějovicích.

Zkrátka je to práce jako na kostele a s kolegy jsme se shodli, že jediné, co můžeme předpokládat, je to, že nejsme schopni předpovědět všechno.

První reakce z výroby jsou ale velmi pozitivní a máme z jejich přítomnosti všichni radost. S těmito nástupy jsme se zároveň dostali na hranici 250 zaměstnanců. Do konce roku jich přijede ještě přes 120 dalších.

Pro připomenutí – přesně před dvěma lety nás bylo v NOBO zaměstnaných 8.

Poslední týdny pro mě byly i o přítomnosti na akcích mimo NOBO závod.

Měl jsem tu čest sedět jako odborník z praxe u státnic na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity. Zároveň jsem zahájil spolupráci s VŠTE v Českých Budějovicích, kde jsem měl první přednášku pro studenty předmětu Personální činnosti o tom, co vlastně znamená pracovat v HR.

Studentům se vždy snažím ukázat, že HR není jen o vaření kávy a přípravě pracovněprávní dokumentace. V praxi je to často hodně široká disciplína, která zasahuje do náboru, komunikace, adaptace, práce s manažery, krizových situací i každodenního fungování firmy. Tyto aktivity nepřináší okamžitý efekt, ale z dlouhodobého hlediska nám do firmy přivádí studenty a absolventy.

Mimo vysoké školy jsem byl pozván Graftonem na jejich HR kluby na Hluboké nad Vltavou pro Jižní Čechy a v Jihlavě pro Vysočinu.

Na obou akcích jsem mluvil o tom, jak probíhaly první dva roky v NOBO – od založení společnosti až do dnešního stavu, se závěrečným zaměřením na nábor cizinců do kmenového stavu. Podle ohlasů od publika byly přednášky vnímány pozitivně a já si tyhle situace fakt užívám.

V závodě nás také navštívil CEO a společně jsme uspořádali town hall meeting pro zaměstnance.

Poděkovali jsme jim za odvedenou práci, dali jim skvělé cupcaky od Upečeno HT z Nových Hodějovic a využili jsme toho, že k nim CEO osobně promluvil.

Pro mě coby začínajícího amatérského pekaře byly ty cupcaky fakt pecka. Jednou bych chtěl umět péct aspoň trochu podobně.

V NOBO dlouhodobě přemýšlíme také o tom, jak přirozeně propojovat rozdílné kultury.

Máme tady lidi různých věků, pohlaví, národností, kultur a zvyklostí. Věcí, které jsou pro všechny společné, zase tolik není. Jeden z nápadů proto byl nabídnout zaměstnancům zaplacení části startovného na budějcký půlmaraton.

Nakonec toho využilo několik kolegů z lokálního týmu i kolegů z Číny. V publiku se objevila i řada zaměstnanců, kteří nám přišli fandit.

Já osobně jsem se spojil s kolegou Igorem Igor Limanov, kterého jsem trochu natlačil do toho, aby šel se mnou běžet půlmaraton na půl.

Ani jeden z nás není rozený běžec, ale nakonec jsme společnými silami zaběhli půlmaraton za 1:51 a v závodě dvojic jsme skončili na 29. místě ze 167 účastníků.

Jak je vidět na fotkách, euforie na konci byla větší než únava.

V těchto dnech zároveň procházíme takzvanou PZS zkouškou od BMW.

Jedná se o audit, kdy kolegové z BMW v omezeném čase pozorují naši připravenost výrobních zařízení ve vazbě na přicházející start sériové výroby.

Musíme být schopni prokázat, že naše technologie a zaměstnanci jsou připraveni na sériové podmínky.

Je to vlastně největší milník, který nás teď čeká.

Dnes máme za sebou audit první části technologií, kde jsme byli úspěšní. Druhá část nás čeká v nadcházejících dnech.

A mám ještě jednu osobní radost.

Přihlásil jsem Daniela Víznerová RACR do soutěže Recruiter of the Year od RA Awards.

Nezávislá porota hodnotí na základě individuálních rozhovorů objektivně přínos recruiterů pro společnosti. Danča skončila v letošním ročníku druhá a mám z toho velkou radost.

Zaslouží si to.

Nábor v greenfieldu není jen o zveřejnění inzerátu a čekání na životopisy. Je to každodenní práce s kandidáty, manažery, agenturami, termíny, změnami a tlakem na rychlost. Daniela v tomhle odvádí obrovský kus práce a jsem rád, že to bylo oceněno i mimo naši firmu.

A kromě těchto větších témat běží samozřejmě i spousta menších věcí, které jsou pro každodenní fungování firmy stejně důležité.

Řešíme nanuky do kantýny na léto, hlasování o jídlech, sbíráme zpětnou vazbu od zaměstnanců a postupně ladíme věci, které možná nejsou vidět zvenku, ale lidé je v práci vnímají každý den.

Tak nějak teď vypadá budování nové firmy na zelené louce.

David Havelec

HR Manager in Nobo Automotive Czech Republic

4. června 2025